תקיפה ואיומים

תקיפה ואיומים הם אחד מהעברות הפליליות החמורות ביותר. בית המשפט מתייחס אליהן בהתאם בעיקר בשל הסיכון העתידי לזה שהותקף, ובמקרים רבים עבירות תקיפה או עבירות איומים מובילים למעצר. תקיפה ואיומים הם משהו שצריך להילחם בו ולכן בית המשפט נותן עליהם עונשים משמעותיים, ומי שנחשד בהם יצטרך עורך דין עבירות תקיפה. אם אתם מחפשים עורך דין כזה, "גיל פרידמן – משרד עורכי דין" הוא המשרד אותו אתם מחפשים. כל מה שאתם צריכים הוא ליצור קשר ומהר מאוד תקבלו את השירות הטוב ביותר.

עבירות תקיפה

תקיפה ואיומים מובילים לא פעם למעצר מידי. ברגע שיש עבירות תקיפה או עבירות איומים, בית המשפט עשוי להורות על מעצר כדי למנוע יישום של האיומים או תקיפה נוספת. עורך דין עבירות תקיפה במקרה של תקיפה ואיומים אמור לייצג את החשוד מרגע ההבאה שלו לתחנת המשטרה, דרך הדיונים להארכת מעצר אם יש כאלו וכמובן, אם יש המשך להליך המשפטי. הוא אמור להגיש את הבקשות הרלוונטיות ולהקל עד כמה שניתן בעונש העתידי.

עבירות איומים

אז איך בוחרים עורך דין עבירות תקיפה במקרה של תקיפה ואיומים? איך בוחרים מי שייצג במקרה של עבירות איומים או עבירות תקיפה? בוחנים למי יש את הניסיון המתאים, מי יכול לייצג בצורה הטובה ביותר. תקיפה ואיומים שונים מחשדות אחרים בתחום הפלילי ולכן לא מספיק שלעורך הדין יהיה ניסיון בעולם הפלילים אלא הוא צריך להיות גם עם ניסיון ספציפי בתחום. הוא צריך להיות עם רזומה ועם "קבלות" על ההצלחות שלו, ובדיוק בשביל זה יש את "גיל פרידמן – משרד עורכי דין".

עורך דין עבירות תקיפה

אם אתם מחפשים עורך דין שייצג אתכם אם אתם חשודים במקרה של תקיפה ואיומים או שתקפו או איימו עליכם ואם רוצים ייצוג משפטי, "גיל פרידמן – משרד עורכי דין" הוא המשרד אותו אתם מחפשים. צוות המשרד עם הניסיון הדרוש ועם היידע הרצוי לטיפול בתיקים מעין אלו. הוא זמין כל הזמן ויכול להשתלב בכל שלב בתיק והוא ישמח לספק לכם שירות מקצועי יחד עם יחס אדיב.

ההתמחויות שלנו

 


לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות
התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס
וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call
location, location, map, marker, pin

כתובת:
ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

מייל:
gil@il-adv.com

print2, print, printer

פקס:
03-7955546

טלפון:
074-767-94-78

לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-78

location, location, map, marker, pin

ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

gil@il-adv.com

print2, print, printer

03-7955546