בחברה המודרנית עבירות מין נחשבות למתועבות במיוחד. הרתיעה הזו כמובן מוצדקת, אבל מי שמעוניין להיות עורך דין פלילי כדאי שייקח בחשבון שגם לחשודים בעבירות מין שמורה הזכות הבסיסית להגנה משפטית, ואם עורך דין לא מסוגל להתנתק ולעשות הפרדה מלאה בין תחושותיו כאזרח ובין תפקידו כעורך דין פלילי, כדאי שימצא מקצוע אחר.

קשת רחבה של עבירות
תחת המונח 'עבירות מין' מסתתרת קשת רחבה של עבירות, שחלקן הן בין העבירות החמורות בספר החוקים כמו אונס, מעשה סדום או תקיפה פדופילית. במדרג הפחות חמור של עבירות מין נמצא את 'המעשה המגונה', עבירות מציצנות או חשיפה פומבית ואת ההטרדות המיניות שבעקבות תנועת MeToo תפסו מקום גבוה בתודעה. לאחרונה, בעקבות חוק הזנות החדש שמכיל אחריות פלילית על הלקוח, גם הרבה צרכנים של שירותי מין מוצאים את עצמם בחדרי החקירות ועל ספסל הנאשמים.

כשמדובר בעבירות מין קשה להימנע מתיוג ערכי, אך חשוב לזכור שחשוד ואפילו נאשם זכאים לקבל את היום שלהם בבית המשפט, ולעיתים קרובות תיקים כאלה נסגרים ונאשמים נמצאים זכאים בדין. לכן, לא כדאי לחרוץ דין מראש, וטוב שקיימים בשטח עורכי דין שמתמחים בעבירות מין.

מישהו שמכיר טוב את המערכת
עורכי דין פליליים שמתמחים בעבירות מין הם לרוב מקצוענים בעלי קיבה חזקה. אחד השמות המובילים בתחום הזה, הוא עורך הדין גיל פרידמן. פרידמן הפך לעורך דין פלילי אחרי שבמשך עשרים שנה היה קצין חקירות וטוען משפטי מטעם המשטרה. כקצין חקירות יצא לו לא פעם לחקור עברייני מין, והיום הניסיון שלו וההיכרות העמוקה שלו עם המנגנון המשטרתי והמשפטי בשנים שהיה בצד השני של המתרס, מעניקים לו פרספקטיבה ויתרון ייחודי שיש למעט מאוד עורכי דין פליליים. חשודים בעבירות מין נחשבים פעמים רבות 'עצירים בסיכון גבוה' ונתונים לאיום פיזי מצד עצירים אחרים. 

מכאן, שמי שנחשד ונעצר בחשד כזה זקוק לייצוג של עורך דין שיהיה ער ובקי מספיק בכל הדקויות וההשלכות של מעצר על חשוד מהסוג הזה. ההיסטוריה המשפטית מוכיחה שהרבה מאוד אנשים בילו על לא עוול בכפם במעצר כחשודים בעבירות מין, ובמדינת חוק מתקדמת כל אחד ראוי לקבל משפט הוגן וליהנות מהספק ומהעיקרון – זכאי, עד שהוכחה אשמתו. זה תקף גם לעברייני מין.

עבירות מין

ההתמחויות שלנו

 


לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות
התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס
וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call
location, location, map, marker, pin

כתובת:
ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

מייל:
gil@il-adv.com

print2, print, printer

פקס:
03-7955546

טלפון:
074-767-94-78

לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-78

location, location, map, marker, pin

ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

gil@il-adv.com

print2, print, printer

03-7955546