ייצוג בשימוע

בשביל לדעת על ייצוג בשימוע צריך קודם כל להבין מהו שימוע בכלל. שימוע נהוג בישראל כבר שנים רבות, והוא הזדמנות נוספת לפני הגשת כתב אישום. ייצוג בשימוע מאפשר לנאשם להגיד את דבריו שוב ומאפשר לעבור שוב על חומרי החקירה, לפני שמקבלים את ההחלטה הגורלית, החלטה שעשויה להשפיע על האדם לשנים רבות. ייצוג במהלך שימוע יכול להיות ייצוג חשודים בעבירות סמים, ייצוג חשודים בעבירות רכוש או ייצוג לעבירות פליליות בכלל. "גיל פרידמן – משרד עורכי דין" הוא משרד שמתמחה בכך.

ייצוג חשודים בעבירות סמים

ייצוג בשימוע צריך להיות של עורך דין בעל ניסיון. זה יכול להיות ייצוג בשימוע שהינו ייצוג חשודים בעבירות סמים, ייצוג חשודים בעבירות רכוש או ייצוג לעבירות פליליות באופן כללי. בית המשפט רואה באחריות הכבדה על הגשת כתב אישום והשימוע הוא אינו עניין טכני אלא עניין מהותי לגמרי. הוא נועד לברר ביסודות את חומר החקירה ובמקרים רבים הוא משנה את התמונה כולה והופך אותה על פיה גם רגע לפני שמוגש כתב האישום.

ייצוג חשודים בעבירות רכוש

ייצוג בשימוע בין אם הוא ייצוג חשודים בעברות רכוש או ייצוג חשודים בעבירות סמים או ייצוג לעבירות פליליות אחרות צריך להתבצע על ידי עורך דין מנוסה כפי שציינו. ייצוג בשימוע צריך קודם כל לכלול מומחיות בייצוג בשימועים וכמובן, לא מעט יידע וניסיון בתחום העבירה עצמה. עורך דין כזה צריך להכיר את החוק לפני ולפנים וצריך למצוא בו את הפרצות הרלוונטיות, הכל בשביל לסייע ללקוח שלו בהזדמנות האחרונה לפני הגשת כתב אישום.

ייצוג לעבירות פליליות

אם אתם צריכים ייצוג בשימוע, אתם צריכים את "גיל פרידמן – משרד עורכי דין". "גיל פרידמן – משרד עורכי דין" הוא עם הניסיון הדרוש בכדי לסייע לכם ועם הצוות המקצועי שיעשה הכל על מנת שזה יקרה. צוות המשרד מקפיד על יחס אישי ואדיב, על שירות מצוין ועל עבודה רצינית מאוד. מאות הלקוחות של "גיל פרידמן – משרד עורכי דין" הם ההוכחה שמדובר על משרד איכותי שמנוהל על ידי עורך דין מהטובים בתחום.

 

ההתמחויות שלנו

 


לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות
התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס
וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call
location, location, map, marker, pin

כתובת:
ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

מייל:
gil@il-adv.com

print2, print, printer

פקס:
03-7955546

טלפון:
074-767-94-78

לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-78

location, location, map, marker, pin

ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

gil@il-adv.com

print2, print, printer

03-7955546