ביטול כתבי אישום

כתבי אישום מובילים לכיוון אחד בלבד – לענישה. הם מגיעים לאחר התדיינות משפטית ארוכה ולאחר שימוע לפני הגשת כתב אישום, אבל מסתבר שגם לאחר שהם מוגשים אפשר לבטל אותם. ביטול כתבי אישום הוא לא משהו פשוט אבל הוא קיים ובשביל זה צריך עורך דין כתב אישום שיגיש בקשה לאי הגשת כתב אישום אם הוא לא הוגש עדיין או חזרה מכתב אישום קיים. אם אתם צריכים ביטול כתבי אישום אתם צריכים את "גיל פרידמן – משרד עורכי דין".

עורך דין כתב אישום

ביטול כתבי אישום עובר בדרך כלל דרך שימוע. עורך דין כתב אישום ייצג במהלך שימוע, שזו עוד אופציה שניתנת במדינת חוק לאנשים שעומדים בפני כתב אישום שיוביל להשלכות חמורות. בקשה לאי הגשת כתב אישום מועברת במעמד זה על ידי עורך הדין, ואם בית המשפט מחליט על חזרה מכתב אישום החשוד ישוחרר לביתו. ביטול כתבי אישום מצריך לא מעט יידע וניסיון מצד עורך הדין ויכולת ייצוג מרשימה מצידו.

בקשה לאי הגשת כתב אישום

בקשה לאי הגשת כתב אישום גורמת בשאיפה ביטול כתבי אישום. בשביל זה צריך שאותו עורך דין כתב אישום יידע לייצג בצורה טובה, שיהיה לו את הניסיון הדרוש ואת היכולת. חזרה מכתב אישום היא לא דבר של מה בכך ואומנם יש את האפשרות לחשוד אך אם זה כבר מגיע לשימוע ביטול כתבי אישום יהיה מורכב וקשה. אך עדיין, בחירת עורך הדין הנכון למטרה הזו תעלה משמעותית את סיכויי ההצלחה ובדיוק בשביל זה יש את "גיל פרידמן – משרד עורכי דין".

חזרה מכתב אישום

אם אתם מחפשים עורך דין בשביל ביטול כתבי אישום הגעתם אל המקום הנכון. "גיל פרידמן – משרד עורכי דין" הוא המשרד המוביל בתחום, משרד שייצג לא מעט חשודים במהלך שימועים לפני כתב אישום. צוות המשרד מומחה בסוגים שונים של עבירות פליליות והוא מנוהל על ידי עורך דין שיש לו גם ניסיון עשיר במשטרה ובעולם הפלילי מהצד הבטחוני. אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר, "גיל פרידמן – משרד עורכי דין" הוא המשרד אותו אתם מחפשים.

ההתמחויות שלנו

 


לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות
התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס
וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call
location, location, map, marker, pin

כתובת:
ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

מייל:
gil@il-adv.com

print2, print, printer

פקס:
03-7955546

טלפון:
074-767-94-78

לפרטים וייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו 074-767-94-78
או מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

צור קשר

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-78

location, location, map, marker, pin

ויצמן 2, תל אביב

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

gil@il-adv.com

print2, print, printer

03-7955546